חברת אחזקה

תוכן העניינים

חברת אחזקה חיונית לכל בניין ומבנה מכיוון שהיא עוזרות לשמור על תחזוקת הסביבה ולשמור עליה נקייה.

אבל מהן החברות האלה? איך הם עובדים? מה ההבדל בין חברת אחזקות לחברת אחזקה?

מאמר זה יענה על שאלות אלו ועוד.

מהי חברת אחזקה?

מבנים בעלי אזורים רבים– בנייני דירות, בנייני משרדים, מבני מסחר ומבני תעשייה ועוד – דורשים תחזוקה שוטפת מרובה.

על מנת שמבנים במערכות שונות יתפקדו בצורה תקינה, נדרשים בעלי מקצוע בעלי הידע, המומחיות, הכלים והכישורים הנדרשים לתחזוקת המבנים ומערכותיהם באופן שוטף.

במיוחד  לצורך זה קיימות חברות אחזקה המספקות שירותי תחזוקה אלו ומספקות פעולות שונות לדיירי הבניין לרבות תחזוקה שוטפת, מענה לצרכים ממוקדים (מענה לכשלים בזמן אמת ולתיקונם) וכמובן לנהל את  התפעול הכללי.

אילו שירותים מספקת חברת אחזקה?

חברת ׳קופרמן אחזקות׳ מספקת שירותי תחזוקה, תפעול וניהול של מבנים ובניינים.

בין מגוון השירותים המוצעים, חברת אחזקה מספקת מענה ללקוחותיה בנושאים הבאים:

תחזוקה וניהול שוטפים של בניין

תחזוקה שוטפת של מבנה כוללת פעולות רבות להבטחת ניצול מירבי של המבנה ומערכותיו.

חברת אחזקה אחראית על תחזוקה שוטפת, יומיומית וממושכת של כל היבטי ומערכות המבנה, לרבות טיפול בגינה וסביבתה (גינון), ניקיון (מבואות ולובי ראשי, שטחים משותפים, מעליות, חדרי מדרגות, מסדרונות), טיפול ותחזוקה שוטפים בכלל המערכות של הבניין ולפי הצרכים הייחודיים של כל בניין.

יש לקחת בחשבון שטח, מספר הקומות בו והמערכות הפועלות בו, במקביל לתשומת לב לאופי המבנה והצעת מגוון רחב של שירותי התאמה אישית לכל בניין על פי מאפייניו.

המערכות שחברת אחזקות מנהלות – בין אם בנייני מגורים, מסחר, תעשייה או משרדים – כוללות מערכות מיגון אש, מערכות מיזוג אוויר, מערכות חשמל, מעליות, מערכות מים, מערכות ביוב ואינסטלציה, מערכות גז ועוד.

בכל הנוגע לאחזקת מבנים, חברת אחזקות מספקת מגוון שירותים על מנת להבטיח שמירה על איכות, מראה ותפקוד של מבנים.

שירותי חברת אחזקה אלו כוללים, בין השאר, אחזקת מבנים, תחזוקה, כולל טיפוח ושדרוג מבנים – לרבות חזיתות, לובי ראשי, ואזורים משותפים: תיקון ותחזוקה של גגות בניינים ומבנים (הכנת לקראת החורף, כולל איטומים), פתחים ומסדרונות (חדרי מדרגות, חלונות, דלתות)) תחזוקה וכו'.

ניהול ותפעול מבנה

חברת אחזקה פועלת גם כמעין "ועד בית מורכב", ולגבי בניינים גדולים ובעלי חללים מרובים – ניהול ותפעול מבנים דורש השקעה משמעותית, מומחיות בתחום ואמצעים רבים.

שירותי אבטחה ושמירה, התקשרויות עם אנשי מקצוע וגורמים, תחזוקת מערכות חימום, קירור ואוורור, תחזוקת משאבות לחץ, תחזוקת מערכות אבטחה ובקרה, תפעול וניהול נותני שירות חיצוניים, אחזקת בריכות שחיה וחדרי כושר – אם טיפול בגינה ובשטחים משותפים, פתרון מחלוקות בין דיירים, אחזקת חניונים, אחזקת מערכות השקיה, טיפול בהיבטים ביטוחיים של מבנים, ניהול ובקרה תקציבית, ייצוג מול רשויות, ניהול כוח אדם בבניינים וכדומה.

תחזוקה ותיקונים- פתרון בעיות וטיפול בתקלות

חברת אחזקות נותנים מענה גם לצרכים ספציפיים שעולים ויכולים לפתור כל בעיה שתתעורר, תוך תיקון נזקים או תקלות במבנה או במערכותיו, התקשרות עם ספקים חיצוניים ופיקוח וליווי במהלך הבנייה והתיקון.

מעוניינים בחברת אחזקה שתהיה שם בשבילך? חייגו עכשיו  או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!

5/5 - (1 vote)
השאירו פרטים ונחזור בהקדם!
כלי נגישות