אחזקת מבנים בפתח תקווה

תוכן עניינים

אחזקת מבנים בפתח תקווה

בשנים האחרונות פתח תקווה משנה את פניה. מגוון מבני מגורים ומבני ציבור ומסחר נבנו בעשורים האחרונים, ומה שהיה מנוהל בעבר במעט תושייה על ידי נציגי הדיירים המתנדבים, הפך למורכב יותר, הדורש מומחיות וניהול לוגיסטי ממש על ידי בסיס יומי. חברתנו ״קופרמן אחזקות״ מתמחה בניהול אחזקת מבנים בפתח תקווה. בין אם אתם צריכים לנהל בניין מגורים בן 8 קומות ובין אם אתם זקוקים לשירותי אחזקת מבני מגורים מורכבים יותר, יש לנו את כל הפתרונות המקצועיים עבורכם, הכל במחיר משתלם והתחייבות לשירות איכותי.

מתי צריך שירות אחזקת מבנים בפתח תקווה?

התלבטות עיקרית עבור לקוחות רבים היא מתי כדאי להתחיל להעסיק חברת ניהול ואחזקת מבנים? זוהי התלבטות נפוצה, שכן לעיתים מדובר בהוצאה כספית משמעותית. התפיסה שלנו בנושא זה היא שהשורה התחתונה היא שיש לתחזק מבנים בצורה מקצועית ויסודית, דבר התורם לאיכות חיים טובה יותר ולבניין מטופח שבסופו של דבר גם משפיע על ערך הדירות של הדיירים. יש לך מישהו שהתנדב להיות בועד? מְעוּלֶה. יחד עם זאת, כדאי עדיין להתלבט לגביי שירות חברת אחזקה בפתח תקווה, במיוחד בבניינים רבי קומות ומורכבים. בסופו של דבר הכל תלוי בנתונים של המבנה: מספר קומות, מספר דירות, מורכבות מערכות ועוד. בהתאם לתשובות למעלה יש להחליט לגביי שירותים מקצועיים של חברת אחזקות. חשוב לדעת: לפני זמן מה, התגבשה הצעת חוק שתחייב דיירי מבנים מסוימים לשכור שירותים מקצועיים של חברת אחזקות. מידע נוסף תוכלו למצוא בכתבה שפורסמה באתר גלובס.

אילו שירותי ניהול ואחזקה אנו מספקים בפתח תקווה?

ראשית, בין אם המבנה שלכם קטן יחסית או גדול, אנו יכולים לספק לכם את חבילת השירותים המושלמת. מוצר שמותאם לחלוטין למידותיכם כך שלא תצטרכו להוציא הון מיותר על דברים שאינכם צריכים, תוך שאתם נהנים מהניהול והתחזוקה האיכותיים ביותר. חברתנו מתמחה בניהול ואחזקה של כל סוגי בניינים בין אם רבי קומות או בניינים נמוכים וחללי מסחר ועבודה.

שירותי ניקיון

היה חשוב לנו להתחיל בשירותי ניקיון כי זהו ללא ספק הבסיס לתחזוקה מוצלחת של כל מבנה. חברתנו מתמחה בשירותי ניקיון מקצועיים לכל סוגי המבנים – ממבני מגורים ועד ניקיון מבני משרדים, עם צוות מסור ומסור.

שירותי גינון

שירותי גינון הם חובה נוספת לסביבה מטופחת ונעימה. אנו נדאג שצוות הגינון יתמקד בתכנון, הקמה ותחזוקה יעילה של גינות כך שיהיו יפות ומטופחות מחד, וחסכוניות מאידך.

תחזוקת מעליות וחדרי משאבות

אלמנטים נוספים שקיבלו משמעות חדשה עם השנים הם מעליות וחדרי משאבות ולעיתים מערכות טיהור מים שדורשות תחזוקה, אם בעבר מעלית ידעה לעשות את העבודה, בניין חדש היום עושה לפחות 2. במסגרת שירותי אחזקת מבנים בפתח תקוה, אנו מספקים שירותי תחזוקה למערכות מתקדמות כגון מעליות ומשאבות, ומתחזקים אותם על ידי אנשי מקצוע מוסמכים – לרבות בדיקות שוטפות כנדרש בחוק. בנוסף לכך, אנו מתמחים גם בתחזוקה שוטפת של מערכות שונות וכל מה שתצטרכו, בהתאם לגודל ואופי המבנה.

שירותי שמירה

אנו נספק וננהל שירותי שוער שונים במידת הצורך ובהתאם לדרישות.

מחירי ניהול ואחזקת מבנים בפתח תקווה

מחיר ניהול ואחזקת בניין בפתח תקווה תלוי בהרבה גורמים וכדי לתת הצעת מחיר אמינה צריך לדעת כמה פרמטרים חשובים ובמה מדובר. חשוב לדעת שבזכות התפעול החכם והיעיל שלנו, נוכל לספק לך הצעת מחיר משתלמת. פנו אלינו לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ ללא התחייבות.
5/5 - (1 vote)
כלי נגישות